KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 1775526
nr 177 5526
Gravyr
1800-tal, 42x57
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 september 2002
600 kr
700 kr
950 kr
800 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.700 kr
1.900 kr